У жовтні відбувся перший у цьому навчальному році збір лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь лідери шкіль - них осередків учнівських самоврядувань – члени Парламенту дітей Іванківщини та педагоги-організатори загальноосвітніх закладів району.
На початку збору відбулися вибори керівного складу дитячого Парламенту. За підсумками голосування головою районного учнівсь - кого самоврядування був обраний Олександр Грузд, заступником – Дмитро Палагеча (Іванківська ЗОШ № 2), які і ознайомили присутніх учасників збору із планом роботи на I півріччя 2017-2018 н.р., детально зупиняючись на кожному заході, вказуючи на його мету і терміни виконання.
Розподілившись на дві команди, лідери взяли участь у КТС «Сучасні ігрові технології в роботі органів учнівського самоврядуван - ня». В цікавій формі діти мали змогу познайомитися (адже склад учасників поповнився новими лідерами), висловлювали свої думки та розробляли проекти екологічного спрямування та здорового способу життя.
А далі робота продовжилася в залі засідань Іванківської РДА, де на дітей і дорослих чекали представники управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації з презентацією «Вікна можливостей». Під час зустрічі обговорено наступні питання:
- розвиток молодіжної інфраструктури, молодіжні центри та молодіжні простори;
- можливості для молоді у співпраці з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»;
- програма Британської ради «Активні громадяни» та програма ЄС «Erasmus+” та інші можливості міжнародної співпраці;
- програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 рр.
- обговорення реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні району, міста, села, рівня участі та залучення молоді до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді.
Впевнені, що повернувшись у свої школи, населені пункти, діти-лідери будуть перетворювати знання та вміння у нові ідеї, творчі проекти, цікаві справи.


|