Іванківський районний ЦДЮТ
>
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 80

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні посилання

Форма входу


Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 14.12.2018, 04:36

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко»
17:22
Підсумки районного конкурсу малюнків «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко»

   Конкурс «Фантастичний та чарівний світ Марії Приймаченко» проходив з метою відзначення 110-ї річниці від дня народження М. Примаченко, популяризації її творчої спадщини, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню, виявлення і підтримки юних талантів та обдарувань.

    На конкурс було подано 25 робіт із Іванківських ЗОШ №1, №2, Мусійківської, Олізарівської, Розважівської, Варівської, Жміївської, Руднє-Тальської ЗОШ, Кухарського, Горностайпільського, Прибірського, Сукачівського, Феневицького, Запрудського, Макарівського НВО. У роботах, створених у техніці «Живопис», юні митці зобразили улюблених героїв художниці-землячки – звірів, птахів, адже саме вони були її своєрідною «творчою візитівкою». Журі оцінювало дитячі роботи у трьох вікових категоріях: 6-10 років, 11-14 років, 15-17 років.

І вікова категорія:

І місце

  • Глущенко Дарина, вихованка гуртка «Прикраси свій дім» на базі Руднє-Тальської ЗОШ, робота «Диво-птиця».

ІІ місце

  • Шиян Крістіна, учениця 5 класу Розважівської ЗОШ, робота «Чайка».

ІІІ місце

  • Ковріга Діляра, учениця 3 класу Олізарівської ЗОШ, робота «Чарівні сни».

ІІ вікова категорія:

І місце

  • Ткач Іванна, учениця 9 класу Прибірського НВО, робота «Осінь»;
  • Правик Руслана, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Лелеки»;
  • Шеренок Олександра, учениця 6-А класу Іванківської ЗОШ №1, робота «Журавлики-журавлі»;
  • Вітер Вікторія, учениця 8-Б класу Іванківської ЗОШ №1, робота «Світ Марії Приймаченко».

ІІ місце

  • Васянович Дарина, учениця 8 класу Мусійківської ЗОШ, робота «Чарівний птах».

ІІІ місце

  • Копачовець Дарина, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Павич»;
  • Овсієнко Діана, вихованка гуртка «Чарівні ручки» на базі Варівської ЗОШ, робота «Красуня-птиця»;
  • Горват Маріанна, вихованка гуртка «Крок вперед» на базі Жміївської ЗОШ, робота «Чарівна пташка».

ІІІ вікова категорія:

І місце

  • Малашенко Аліна, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Мамині квіти біля вікна»;
  • Степаненко Катерина, учениця 11 класу Феневицького НВО, робота «Лісовий цар»;
  • Бондаренко Віталія, учениця 10Б класу Іванківської ЗОШ №2, робота «Голубко сиза, ти лети у світ, хай буде мир у небі голубому».

ІІ місце

  • Чала Анастасія, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Птах мого натхнення»;
  • Волочай Олена, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Прилетіли горлиці – сіли і воркочуть».

ІІІ місце

  • Трухачова Марія, учениця 9 класу Кухарського НВО, робота «Сонячні квіти»;
  • Вакулик Катерина, вихованка художнього гуртка Горностайпільського НВО, робота «Диво – птах».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Категорія: Методична робота | Переглядів: 29 | Додав: cdutiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz