Іванківський районний ЦДЮТ
>
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 79

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні посилання

Форма входу


Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 15.11.2018, 05:46

Головна » 2018 » Листопад » 1 » В об’єктиві лідера
16:49
В об’єктиві лідера

«В об’єктиві лідера» - саме так називався районний конкурс, який проводився серед лідерів учнівського самоврядування з метою виховання в учнівської молоді любові до рідної землі, її природи, історії і культури, духовних надбань усіх націй Української держави; пошуку та розкриття юних талантів та обдаровань.

Для участі в конкурсі подано 20 фотографій із Іванківського районного ліцею, Іванківської ЗОШ № 1, Макарівської, Жміївської, Руднє-Тальської, Термахівської ЗОШ, Феневицького, Кухарського, Обуховицького, Горностайпільського, Прибірського, Запрудського, Сукачівського НВО.

За рішенням журі переможцями стали:

І місце:

  • Морбицер Неля, учениця 7 класу Макарівського НВО, робота «Ось грибочок заховався»;
  • Вишняк Анна, учениця 7 класу Кухарського НВО, робота «Дивовижне мереживо»;
  • Прокопчук Софія, учениця 9 класу Жміївської ЗОШ, робота «Зимова краса кришталева».

ІI місце:

  • Сидоренко Дар’я, учениця 10 класу Іванківської ЗОШ № 1, робота «Цвітуть вишні»;
  • Артеменко Ангеліна, вихованка гуртка «Прикраси свій дім» на базі Руднє-Тальської ЗОШ, робота «Весняна ніжність»;
  • Вікторова Єлизавета, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, робота «Надходить вечір»;
  • Лобан Євгенія, учениця 10 класу Феневицького НВО, робота «Подих літа»;
  • Марченко Владислава, учениця 10 класу Обуховицького НВО, робота «В гостях у літа»;
  • Заговалко Ганна, учениця 10 класу Горностайпільського НВО, робота «Затихло все»;
  • Остапенко Олена, учениця 9 класу Запрудського НВО, робота «Захід сонця край села»;
  • Музиченко Аліна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, робота «Нічка темним крилом огортає»;
  • Золотоверх Катерина, вихованка гуртка «Школа лідерів» на базі Термахівської ЗОШ, робота «Люблю тебе, мій рідний краю»;
  • Шехненко Анна, учениця 9 класу Прибірського НВО, робота «Дякую за вечерю».

III місце:

  • Малашенко Аліна, учениця 11 класу Сукачівського НВО, робота «Львівський оперний театр»;
  • Рубанчук Єлизавета, учениця 9 класу Запрудського НВО, робота «На скелі».

 

Вітаємо переможців!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 12 | Додав: cdutiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz