Іванківський районний ЦДЮТ
>
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 87

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Корисні посилання

Форма входу


Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2021, 12:32

Головна » 2020 » Жовтень » 15 » Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"
13:31
Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"

            Конкурс проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей, формування національно-культурної свідомості учнівської молоді, популяризації традиційних народних ремесел українського народу.

         Для участі в районному етапі конкурсу подані роботи із  районного ЦДЮТ, Прибірського ОНЗ, Кухарського, Оливського, Запрудського, Горностайпільського НВО,  Мусійківської, Олізарівської,  Руднє - Тальської ЗОШ.

         На конкурс представлені зразки традиційних іграшок, предмети вжитку,  сувеніри, сучасні дизайнерські вироби, копії стародавніх іграшок.

         У своїх роботах гуртківці проявили творчий підхід, оригінальність, сучасну спрямованість. Для участі в конкурсі конкурсанти представили роботи з бісероплетіння, природних матеріалів, художньої кераміки, вишивки стрічками, в’язання гачком.

         На підставі висновків журі переможцями районного етапу визнано:

І місце :

Маснуху Анастасію, вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Іванківського ЦДЮТ, робота «Два кольори» (керівник О. Россоха);

Дідківську Софію, вихованку гуртка «Творча майстерня» Іванківського ЦДЮТ, робота «Мишка - Норушка» (керівник Л. Ярошенко);

Усенко Світлану, вихованку гуртка «Вишивка стрічками» Іванківського ЦДЮТ, робота «Подарунок літа» (керівник І.Мельниченко);

Іваненко Софію, вихованку гуртка «В’язані сувеніри» Іванківського ЦДЮТ, робота «Брязкальця» (керівник Т. Макаренко);

Трішневську Аліну, вихованку гуртка «Оберіг» Іванківського ЦДЮТ, робота «Лялька - Берегиня» (керівник Л. Смовж);

Трішневську Дар’ю, вихованку народної студії «Художня кераміка» Іванківського ЦДЮТ, робота «Рогате диво» (керівник Н. Василишина).

ІІ місце:

Вихованців гуртка «Умілі руки» на базі Запрудського НВО,  робота  «Солодке диво», (керівник І. Михайленко);

Вихованців гуртка «Умільці» на базі Мусійківської ЗОШ, робота «Букет« (керівник Н. Руденко);

Учнів 7 класу Прибірського ОНЗ, робота «Ляльки-мотанки» (керівник Т. Шихненко).

ІІІ місце:

Вихованців гуртка «Прикраси свій дім» на базі Руднє-Тальської ЗОШ, робота «Моя Україна» (керівник Т. Іваненко);

Вихованців гуртка «Умілі руки» на базі Олізарівської ЗОШ, робота «Український млинок» (керівник Л. Майстренко);

Вакуленко Софію, Верстак Таіру, вихованців гуртка «Сходинками до краси» на базі Кухарського НВО (керівник С. Абкерімова).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Категорія: Різне | Переглядів: 75 | Додав: cdutiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz