Іванківський районний ЦДЮТ
>
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 87

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Корисні посилання

Форма входу


Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2021, 11:58

Головна » 2020 » Жовтень » 19 » Енергія що живить мрії: Енергоатом продовжує надавати підтримку обдарованим дітям.
14:46
Енергія що живить мрії: Енергоатом продовжує надавати підтримку обдарованим дітям.

Вже котрий рік поспіль проводиться Міжрегіональний дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: Енергія, що живить мрії!» серед дітей та молоді  міст-супутників атомних станцій України, дітей працівників Енергоатома, відокремленого підрозділу Київського розташування та Іванківського району Київської області, а також дітей і юнацтва з інших регіонів України, яким цікава тема розвитку атомної енергетики. Мета конкурсу – заохочування дітей та юнацтва до творчості й інформування суспільства про атомну енергетику як стратегічну галузь, що забезпечує Україну електроенергією, сприяє добробуту, процвітанню і розвитку держави.

Вихованці гуртків Іванківського районного ЦДЮТ цього року також взяли участь у конкурсі, представивши роботи в номінаціях «Короткометражне відео», «Декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт», «Образотворче мистецтво», реферати "Ядерна енергія і світ". У своїх роботах гуртківці виразили необхідність дбайливого ставлення до природних ресурсів, навколишнього середовища.

Приємно відзначити, що серед призерів є і наші вихованці. За рішенням професійного журі переможцями ІІ-го етапу конкурсу «Енергоатом: Енергія, що живить мрії!» стали:

 

Номінація «Короткометражне відео»

(фільм, ролик, текстиль тощо)

І місце – Гончар Андрій, вихованець гуртка «Пісочна анімація», робота «Від атома до світла в домі», (керівник О. Кафтанова).

Номінація «Образотворче мистецтво»

(живопис, малюнок, графіка)

Лауреат - Богданович Катерина, вихованка гуртка «Декоративне малювання та аплікація», робота «Енергія сонця та води», (керівник Л. Смовж).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт»

(вироби з вторинної сировини: пластик, метал, скло, текстиль тощо)

ІІІ місцеДеміденко Анастасія, вихованка зразкового гуртка «Вироби з бісеру», робота «Енергія атому – добробут всесвіту», (керівник О. Россоха);

Лауреати: Мельниченко Анастасія, вихованка гуртка «Вишивка стрічками», робота «Хай Україна розцвітає на щастя, мир і на добро!», (керівник І. Мельниченко);

Поляков Богдан, вихованець Народної студії «Художня кераміка», робота «Для миру створені світи, під крилом енергії надійним», (керівник Н. Василишина).

Номінація «Ядерна енергія і світ»

(реферати)

Лауреат - Шихненко Анна, учениця ОНЗ Прибірське НВО, робота «Ядерна енергія і світ».

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 101 | Додав: cdutiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz